UA | RU

Hydrolast PU/W

Hydrolast PU

Призначення

Поліуретанова гідроізоляційна мастика для терас.

Опис

«Hydrolast PU/W» гідроізоляційна обмазка, розбавляється водою на основі поліуретану.

Сфера застосування

  • Гідроізолюють тераси, балкони, стіни, а також поверхні вологих приміщень навіть при незначних ухилах.
  • Застосовується, як гідроізоляційна обмазка практично для будь-яких поверхонь: в тому числі для свіжих і старих покриттів як акрилових, так і поліуретанових.

Переваги та властивості

  • Володіє високою міцністю до механічного впливу. Тераси, що покриваються цим матеріалом придатні для інтенсивного пішохідного навантаження. Має високу стійкість до стоячої води
  • Має чудову адгезію до будь-якого виду будівельного матеріалу: бетон, цементно-вапняна штукатурка, гіпсокартон, цегла і дерево.
  • Має виняткову еластичність, ефективно покриваючи поверхневі тріщини шириною від 1,0 мм до 1,5 мм без використання армуючого матеріалу.
  • Стабільно зберігає свої властивості в температурному діапазоні від -15°C до + 80°C.
  • Завдяки білому кольору і фізико-хімічним властивостям, матеріал відмінно захищає поверхню конструкцій від впливу ультрафіолету.
  • Витривалий до впливу ультрафіолету, отже, має підвищену довговічність.
  • Гладкість поверхні, що покривається не обов'язкова.
  • Матеріал забезпечує високу ступінь водонепроникності всій поверхні так як, не має швів і стиків, які неминучі при інших видах гідроізоляційних робіт.
  • Стійок і «витривалий» до дії лугу і кислоти, а також до атмосферних опадів.
  • Економічно вигідний, завдяки легкому способу застосування і малих витрат.
  • Матеріал має тривалий термін життя, а також довгим терміном зберігання в порівнянні з класичними видами герметизирующих обмазок.

Технологія застосування

Підготовка поверхні

Основа повинна бути міцною, сухою, вільною від пилу, масел і від забруднень, що перешкоджають адгезії мембрани «Hydrolast PU/W». Старі покриття, бруд, рослинність повинні бути видалені за допомогою абразивних інструментів. Будь-які нерівності поверхні повинні бути згладжені. Будь-які незакріплені частинки або шматки повинні бути видалені за допомогою шліфування.

Вологість основи не повинна перевищувати 4%, а відносна вологість навколишнього середовища повинна бути менше 80%, а температура в межах від +10°С до +40°С.

Поверхня попередньо грунтується «Vimepox Primer-W» , особливо якщо вона пориста.

Нанесення

Матеріал наноситься щіткою або валиком в два шари, в одному і в тому ж напрямі хрест-навхрест. Для першого шару матеріал розводять 5% води. Другий шар наноситься після висихання першого, після 24 годин, при температурі навколишнього середовища + 25°С і без розведення матеріалу водою. У разі тріщин більше ніж в 1,5 мм поверхневі тріщини покриваються спеціальною поліпропіленової (ΡΡ) стрічкою або скловолокном. Дане армування кріпиться свіжим «Hydrolast PU/W» і потім вже наносяться два наступних шару обмазки. Армувати слід уважно і ретельно, щоб уникнути утворення в даних місцях пустот! Зрозуміло, при виконанні подібної роботи витрата матеріалу може зрости додатково на 0,5 кг/м². Повний і інтенсивне ходіння по поверхні допустимо після 7 днів з дня завершення робіт з нанесення матеріалу.

Ефективність

Даний матеріал надзвичайно ефективний при нанесенні як на жорстку основу (бетон, метал, азбестоцемент і т.д.), так і на менш жорстке (руберойд, мінеральна вата і т.д.).

Зберігання

«Hydrolast PU/W» розфасований в пластикові відра, зберігається в приміщеннях, захищених від впливу ультрафіолету при температурі > 0°C. Термін зберігання 24 місяців з дня виготовлення матеріалу.

Витрата

1,0 ÷ 1,2 кг/м² для гладких основ, наприклад: мозаїчна крихта

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
Рекомендується посилити « Hydrolast PU/W» нетканим поліпропіленом по всій поверхні, яка підлягає герметизації. Необхідно, щоб мембрана була укріплена в критичних точках, таких як стики від підлоги до стіни, відводи труб або вентиляційні канали.
Для досягнення оптимальних результатів температура при нанесенні «Hydrolast PU/W» повинна становити від + 10°C до + 40°C. Низькі температури уповільнюють процес затвердіння, а високі - прискорюють його. Висока вологість може вплинути на поверхню мембрани.