UA | RU

Гідроізоляція покрівлі (даху)

Гідроізоляція покрівлі — це комплекс заходів, метою яких є захист споруди від впливу опадів та інших факторів довкілля.

Надійність та якість покрівлі визначають експлуатаційні властивості будівлі.

При виборі гідроізоляційного матеріалу радимо звертати увагу не лише на вартість 1 кг. матеріалу (хоча це теж важливо), а розглядати все у комплексі: витрата матеріалу, якість, його технічні та експлуатаційні характеристики, ремонтопридатність, витрати на монтаж покриття.

Сучасні гідроізоляційні матеріали  дозволяють не тільки економити час і кошти в процесі будівництва, але й суттєво скорочувати витрати на ремонт будівлі за подальшої експлуатації.

Матеріали для гідроізоляції покрівлі (даху)

Для пристрою та ремонту покрівлі ми рекомендуємо декілька матеріалів та технологій, які відрізняються як якістю, так і вартістю.

Поліуретанові мастики. Рідка поліуретанова гідроізоляційна мембрана. HYDROLAST-PU - являє собою в'язку однокомпонентну рідину на основі поліуретану, яка полімеризується після нанесення і утворює еластичну мембрану з високою адгезією до всіх будівельних основ.

Після висихання, перетворюється на шар еластичної гуми. Стійка до ударних навантажень як за позитивних, і негативних температурах. HYDROLAST-PU стійка до атмосферних впливів (сонячної радіації, озону, перепадів температур). Забезпечує високу стійкість ізоляції до теплових та садибних деформацій, до дії агресивних атмосферних факторів води, до вібраційних дій.

Акрилові мастики. Акрилова обмазувальна еластомірна гідроізоляційна мембрана. HYDROLAST - фарба білого кольору, що розбавляється водою, на основі модифікованих акрилових смол, має гідроізолюючі властивості і захист конструкції від перегріву. Може колоруватись кольоровими пігментами для фарб на водній основі.

Цей матеріал надзвичайно ефективний при нанесенні як на жорстку основу (бетон, метал, азбестоцемент тощо), так і на менш жорстку (руберойд, мінеральна вата тощо).

Якщо основа покрівлі бетонна, і замовник планує покрівлю експлуатувати, виклавши її плиткою, то як гідроізоляційний матеріал використовувати мастики не рекомендуємо: безпосередньо на шар мастики плитку не укладають. Можна, звичайно, підлити шар бетону або зробити цементно-піщану стяжку, але це призведе до додаткового навантаження на покрівлю.

Тут доцільно застосувати WATERBLOCK FLEX, які добре зарекомендували себе на об'єктах провідних західних країн та в Україні.

Температурні  та деформаційні шви конструкції рекомендуємо гідроізолювати за допомогою спеціальних герметиків торгової марки Stoneflex.

При виборі матеріалів та технологій, які Ви хочете використовувати при гідроізоляції покрівлі, потрібно враховувати не тільки ціну та якість, але й такі показники як безпека гідроізоляційної суміші, економічність, ремонтопридатність, складність виконання робіт та деякі інші фактори

гидроизоляция кровли
гидроизоляция кровли
гидроизоляция кровли
гидроизоляция кровли