UA | RU

Гідроізоляція підвалу

Гідроізоляція підвалу вимагає професійного підходу з великою увагою до деталей. Нема універсальних матеріалів — потрібен комплексний підхід.

Підвал — це частина будинку, де нерідко накопичується вода. У підвал можуть проникати грунтові води, дощова вода і вода, що утворилася в результаті танення снігів, а також волога з водопровідних та каналізаційних труб, що протікають.

Гідроізоляція підвалів є актуальною як для старих будинків, так і для сучасних багатоповерхових новобудов.

Зовнішня гідроізоляція підвалу зазвичай виконується для гідроізоляції будівель.

З уже збудованими будинками справа складніша. Тут зовнішня гідроізоляція пов'язана із значними фінансовими витратами. Для цього необхідно відкрити стіни підвалу з зовнішнього боку, очистити їх від шару землі, накласти шар ізоляції і все закопати назад. Іноді такі роботи неможливо реалізувати з конструктивних, технологічних, економічних та інших причин.

Гідроізоляція підвалу зсередини — здійснюється у вже існуючих спорудах.

Пропоновані нами матеріали для гідроізоляції підвалу здатні вирішувати завдання будь-якої складності, але потребують уважного ознайомлення з їх призначенням та технологією застосування. Крім того, фахівці нашої фірми можуть забезпечити технологічний супровід під час проведення робіт. Усі технології та гідроізоляційні матеріали нами випробувані на конкретних об'єктах.

Вартість гідроізоляційних матеріалів рекомендуємо розглядати у комплексі з роботами з гідроізоляції. У цьому розрахунок вартості цих робіт виконується індивідуально кожному за об'єкта. Умови, що впливають на вартість, залежать від багатьох факторів, але в першу чергу від матеріалів, обсягу та складності робіт.

Далекоглядні замовники надають значення гідроізоляції як одній з основних вимог до споруд, що звертаються, звертають увагу не тільки на кошторисну вартість робіт і матеріалів, а й на експлуатаційні характеристики.

Думайте, вирішуйте, але пам'ятайте: скупий платить двічі.

гидроизоляция подвала
гидроизоляция подвала
гидроизоляция подвала
гидроизоляция подвала