UA | RU

Hydrolast PU

Hydrolast PU

Призначення

«Hydrolast PU» може наноситися, як на абсорбуючі (бетон, цементний розчин, дерево), так і на неабсорбуючі підстави (метали, асфальт, керамічна плитка, старі акрилові покриття).

Опис

«Hydrolast PU» являє собою в'язку однокомпонентну рідину на основі поліуретану, що полімеризується після нанесення і утворює еластичну мембрану з високою адгезію до всіх будівельних основ.

Сфера застосування

  • Гідроізоляції та захист бетонних конструкцій, таких як мости, тунелі, фундаменти і т. д..
  • Гідроізоляції терас, балконів, похилих і плоских покрівель.
  • Захисту від УФ і атмосферного впливу бітумних гідроізоляційних мембран.
  • Гідроізоляції під плитку на балконах, ванних кімнатах, кухнях і т. д..
  • Захисту теплоізоляційних шарів пінополіуретану.
  • Гідроізоляції квіткарів.

Переваги та властивості

  • Полімеризується при контакті з атмосферною вологою і створює єдину (без швів), еластичну, водонепроникну мембрану.
  • Повністю гідроізолюють горизонтальні і вертикальні поверхні з зовнішнього боку, забезпечуючи стійкість до позитивного тиску води.
  • Має високу механічну міцність і стійкість до стирання.
  • Застосуємо для резервуарів зі стоячою водою.
  • Завдяки відмінній еластичності їм можна перекривати тріщини до 2 мм.
  • Паропроникний і дозволяє конструктивним елементам «дихати».
  • Забезпечує високу стійкість до УФ і добре відбиває сонячні промені (забезпечуючи хорошу теплоізоляція влітку).
  • Не розм'якшується ( «не тече») влітку і не твердне (не стає крихким) взимку, оскільки зберігає свої механічні властивості при температурі від -30 до +80 °С.

Технологія застосування

Підготовка поверхні

Основа повинна бути міцною, сухою, вільною від пилу, масел і від забруднень, що перешкоджають адгезії мембрани «Hydrolast PU». Старі покриття, бруд, рослинність повинні бути видалені за допомогою абразивних інструментів. Будь-які нерівності поверхні повинні бути згладжені. Будь-які незакріплені частинки або шматки повинні бути видалені за допомогою шліфування.

Вологість основи не повинна перевищувати 4%, а відносна вологість навколишнього середовища повинна бути менше 80%, а температура в межах від +10°С до +40°С.

Зокрема, цементні основи повинні відповідати таким умовам:

  • міцність поверхні ≥ 1,5 Н/мм²
  • вологість ≤ 5% (вік бетону не менше 28 днів).

Увага!

Не мийте поверхню перед нанесенням «Hydrolast PU» водою.!

Ремонт тріщин

Тріщини повинні бути зашпатльовані. Ефективне закладення існуючих тріщин або швів - є умовою успішного застосування «Hydrolast PU».

Тріщини герметизуються шляхом нанесення «Hydrolast PU» на армуючу РР сітку, щільність якої не повинна перевищувати 60 г/м², шириною близько 20 см, яка покриває 10 см зліва і 10 см праворуч від середньої лінії тріщини. Після очищення, поверхня необхідно заґрунтувати епоксидної грунтовкою «Vimepox Primer-W» . Через 3-4 години і після висихання грунтовки нанесіть перший шар «Hydrolast PU». Покладіть армуючої РР сітку поверх тріщини, як зазначено вище. Сітка пресується, наприклад, металевим валиком і топиться в рідкий «Hydrolast PU». Нарешті, наноситься другий (фінішний) шар «Hydrolast PU» для створення єдиного безшовного покриття - мембрани.

Грунтовка

Для досягнення ідеальної адгезії «Hydrolast PU» до підкладки попередньо на поверхню наноситься водорозчинна епоксидна грунтовка «Vimepox Primer-W» (можна наносити на вологу, до 80%, поверхню) на пористих, абсорбуючих поверхнях, таких як бетон, цементні розчини, деревина і т. д.

Гідроізоляційна мембрана

Нанесення «Hydrolast PU» виконується після висихання грунтовки «Vimepox Primer-W» (по крайней мере, не менш ніж через 4 години) і в будь-якому випадку протягом 24 годин. Перед застосуванням продукт необхідно перемішати - гомогенізувати за допомогою міксера. &Laquo;Hydrolast PU» виливається на загрунтовану поверхню і розкочується валиком або розтирається кистю. Через 12-24 години наноситься другий шар. Для нанесення на великої площі застосовується безповітряний нанесення.

Витрата

Витрата грунтовки «Vimepox Primer-W» становить 150-300 г/м² в залежності від всмоктуючої здатності підстави. Витрата «Hydrolast PU» в середньому, в разі поверхні нормальної пористості і поглинання, становить 1,2 кг/м² для двох шарів, еквівалентних товщині мембрани приблизно 750 μm, і 1,5 кг/м² для трьох шарів, еквівалентних товщині мембрани приблизно 1150 μm.

Якщо гідроізоляційна мембрана буде армована по всій площі, для неї буде потрібно три шари із загальною витратою приблизно 1,8-2 кг/м² та товщиною мембрани більше 1мм.

Витрата « Hydrolast PU» не повинен перевищувати 0,6 кг/м² на один шар. Нанесення матеріалу в більшій кількості може призвести до «здуття» покриття.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
Рекомендується посилити - посилити «Hydrolast PU» нетканим поліпропіленом по всій поверхні, яка підлягає герметизації. Необхідно, щоб мембрана була укріплена в критичних точках, таких як стики від підлоги до стіни, відводи труб або вентиляційні канали.
Для досягнення оптимальних результатів температура при нанесенні «Hydrolast PU» повинна становити від + 5°C до + 35°C. Низькі температури уповільнюють процес затвердіння, а високі - прискорюють його. Висока вологість може вплинути на поверхню мембрани.