UA | RU

Waterblock

Waterblock

Опис

«Waterblock» неорганічна гідроізоляційна суміш у вигляді порошку, перед застосуванням замішується з водою. Містить цемент, пірит і хімічні добавки, які утворюють водонепроникні сполуки вапна і значно покращують адгезію готового продукту.

Сфера застосування

  • Підвали - резервуари для води, басейни, водостоки, підставки для квітів, терасові сади, каналізаційні ями, резервуари біологічної очистки, тунелі, вологі місця в цілому (під плиткою).
  • Ідеально підходить для гідроізоляції в випадках вогкості і навіть води під тиск.
  • Може використовуватися для гідроізоляції підвальних приміщень з внутрішнього боку, тому що він може витримувати негативний тиск води через високу адгезію до основи.
  • У комбінації з еластифікатором VIMAFLEX і з сіткою зі скловолокна, для армування, або з поліпропіленової фіброю, застосовується для гідроізоляції терас, сірий колір матеріалу - в разі критих терас і білий колір - в разі терас схильних до сонячного випромінювання.

Властивості

  • Після схоплювання «Waterblock» створює жорсткий і абсолютно водонепроникний шар.
  • Щоб уникнути появи на поверхні, що покривається передбачуваних волосяних тріщин, рекомендується «Waterblock» замішувати з еластифікатором VIMAFLEX.
  • Неорганічність продукту забезпечує конструкції необмеженість терміну захисту від впливу води.
  • Забезпечує повну водонепроникність при гідростатичному тиску DIN 1048.
  • Матеріал абсолютно водонепроникний, але в той же час дозволяє будівельним конструкціям "дихати".
  • «Waterblock» нетоксичний і може бути застосований для гідроізоляції резервуарів з питною водою.
  • Придатний для постійного контакту з водою.

Технологія застосування

Підготовка поверхні

Поверхня необхідно очистити від пилу, від слабких фрагментів, від жирових і масляних плям, від старої штукатурки, фарби і т.д. Місця підтікання води повинні бути закладені цементом надшвидкого твердіння-полимерцементная суміш Мегатрон Пломба". Порожнечі, осередки і дефекти бетонних конструкцій, заповнюються і вирівнюються цементним розчином з добавкою полімерної емульсії VIRESIN. Адгезивність «Waterblock» до поверхні бетонних конструкцій перевершує міцність самого продукту, що і зумовлює стійкість матеріалу до високого негативного тиску води. Дерев'яні перемички і металеві стягуючі елементи опалубки повинні бути зрізані приблизно на 3 см і заглибленні, так щоб утворилися воронки, які заповнюються ремонтним розчином. Якщо поверхня виготовлена ​​з цегляної або кам'яної кладки, то перед застосуванням «Waterblock», наноситься шар цементної штукатурки з додаванням VIRESIN.

Нанесення

«Waterblock» поступово додається в воду і ретельно перемішується до створення однорідної маси, придатної для обмазки пензлем. Зачекавши приблизно 5 хв. (Час, необхідний для дозрівання свіжого розчину) розчин перемішується знову і обмазка готова до застосування.

Залежно від потреб вирішення тієї чи іншої проблеми на поверхню наноситься від 2 до 5 шарів обмазки. Витрата при цьому становить приблизно 1 кг матеріалу на шар товщиною в 0,5 мм. Подальша обмазка наноситься після висихання попереднього шару.

Еластіфікація «Waterblock»

Якщо поверхня містить волосяні тріщини або після нанесення на неї гідроізоляції «Waterblock» можливо їх поява, то рекомендується застосовувати еластифіковану обмазку. Максимально допустима ширина тріщини 0,2 мм. Еластифікація «Waterblock» можлива при замішуванні його з VIMAFLEX в пропорції:

  • 1,5 ч.о. «Waterblock»: 1 ч.о. VIMAFLEX ч.о. – за обсягом.
  • 2,0 ч.в. «Waterblock» :1 ч.в. VIMAFLEX ч.в. - за вагою.

Для досягнення меншої еластичності гідроізоляційного покриву зменшуємо кількість VIMAFLEX. В цьому випадку VIMAFLEX замішується з водою до: 1 ч.о. води: 1ч.о. VIMAFLEX.

Хранение

«Waterblock» зберігається в сухих приміщеннях, в запечатаних упаковках з терміном як мінімум на 12 місяців. «Waterblock» виробляється білого і сірого кольорів. Пакується в паперових мішках вагою в 25 кг.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
Після нанесення «Waterblock», поверхня готова до дії води
– через третю добу, до впливу позитивного тиску води
- через сьому добу і до впливу негативного тиску води.