Опис
Набухаючий полімер WEBAC є іноваційним продуктом нового покоління. В порівнянні з традиційними набухаючими матеріалами, які використовуються у будівництві (бентонітові шнури, гідрофільна резина) набухаючий полімер WEBAC має багато значних переваг. Полімерні набухаючі джгути WEBAC не тільки забезпечують надійне та постійне ущільнення стиків, швів, місць проходження інженерних комунікацій та будівельних елементів, збільшуючи свій об'єм під дією, але й мають значну стійкість до впливу солоної води, хімікатів, кислот тощо.
Області застосування
WEBAC Polymer використовуються для надійного та постійного ущільнення стиків, швів, місць проходження інженерних комунікацій та будівельних елементів. Використовуються у литих та збірних елементах.
Особливі властивості матеріалу
WEBAC Polymer у своєму складі містять спеціальні водопоглинаючі сполуки, які при контакті з водою збільшуються у об’ємі і масі і щільно заповнюють нерівномірності і порожнечі в області робочих зазорів. WEBAC мають поверхневий гумовий захисний прошарок, який запобігає негайному набухання при контакті з водою. Ця затримка становить від 5 до 7 днів від контакту з водою або від заливки бетону. Ефект ущільнення досягається постійним тиском на стінки робочого зазору. Завдяки відмінним розширювальним властивостям, набухаючі еластичні елементи джгута WEBAC здатні заповнювати будь-які деформації в поперечному розрізі робочого зазору.
Застосування
Підготовка поверхніПідстава (особливо бетон) має бути міцним і досить рівним, а також очищеним від пилу, бруду і масляних плям. Перед установкою профілю в місці майбутнього шва необхідно видалити пухкий поверхневий шар до міцного бетону. Недоуплотненія і раковини в бетоні відновлювати матеріалами «Мегатрон ремонтний Р-1» та «Мегатрон ремонтний Р-2».
МонтажШнур WEBAC закріплюється сталевими цвяхами або дюбелями з інтервалом 15 см, або приклеюються до сухої основи за допомогою швидкосохнучої епоксидної шпаклівки WEBAC 4535. Витрата матеріалу WEBAC 4535 при ширині клеєної поверхні 25 мм і товщиною 2 мм становить приблизно 70 г/м. Шнур (незалежно від способу закріплення - цвяхи або клей) слід розмістити таким чином, щоб він прилип точно до підкладки і не рухався під час бетонування. У місцях приєднання помістити гумові секції близько один до одного таким чином, щоб вони перекривалися приблизно на 5 см. Не повинно бути жодних прогалин