UA | RU

Мегатрон Проникаючий

TУ У 20.5- 20841500 - 001:2018

Мегатрон Проникаючий

Опис матеріалу

Гідроізоляція для збірних і монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій марки не нижче М100 і штукатурних шарів, виконаних з цементно-піщаного розчину марки М150 і вище. Підвищує показники водонепроникності, міцності, морозостійкості бетону. Захищає конструкції від дії агресивних середовищ: кислот, лугів, стічних і ґрунтових вод, морської води. Використовується для гідроізоляції поверхонь, що мають, тріщини з шириною розкриття не більш 0,4мм.

Сфера застосування:

 • Гідроізоляція збірних бетонних конструкцій (фундаментні блоки, панелі перекриття, балконні плити, і т.д.).
 • ВВиконання горизонтальної гідроізоляції.
 • Гідроізоляція монолітних бетонних конструкцій (плити фундаменту, стяжки на основі цементу, колони, сходові марші і т.д.).
 • Гідроізоляція промислових споруд (плити фундаменту, колони, стінові панелі і т. д.).
 • Гідроізоляція споруд аграрного сектору (силоси, бункери, газгольдери, підземні та надземні галереї, і т.д.).
 • Гідроізоляція споруд водного господарства (трубопроводи, резервуари, колодязі, свердловини і т.д.).
 • Гідроізоляція гірничо-добувних об'єктів.
 • Гідроізоляція очисних споруд (септики, відстійники, і т.д.).

Переваги і властивості

 • Оптимальне поєднання показника «якість / ціна» в порівнянні з аналогічними матеріалами.
 • Підвищує показники водонепроникності до W20.
 • .
 • Обробка бетонної або залізобетонної конструкції «Мегатроном Проникаючим» збільшує її морозостійкість, антикорозійну і хімічну стійкість, сприяє зростанню міцності характеристик, стійкості до негативного впливу ґрунтових вод і морської води.
 • Бетон, оброблений «Мегатроном Проникаючим» отримує здатність до самозаліку (заростання кристалами) мікротріщин, пор, і капілярів з шириною розкриття до 0,4 мм при попаданні в них вологи (цей процес відбувається в бетоні протягом усього терміну його служби).
 • «Мегатрон Проникаючий» наноситься на ретельно зволожену поверхню бетонної конструкції з внутрішньої або зовнішньої сторони, незалежно від напрямку тиску води; матеріал ефективний навіть при наявності високого гідростатичного тиску.
 • Економія часу при новому будівництві за рахунок можливості влаштування гідроізоляції по вологому бетону.
 • Матеріал сертифікований для застосування в будівництві, екологічно чистий, радіоактивно безпечний, дозволений для застосування в господарсько-питному водопостачанні.
 • Роботи з нанесення матеріалу виконувати при температурі не нижче + 5°С.

Технологія застосування

Підготовка поверхні

Очистити поверхню бетону від пилу, бруду, нафтопродуктів, цементного молока, висолів, штукатурки, плитки, фарби, інших речовин і матеріалів, активних хімічних компонентів, що перешкоджають проникненню. Очищення поверхні бетону виконувати за допомогою водоструминної установки високого тиску або в інший прийнятний механічним способом (металевою щіткою або за допомогою кутоошлифовальної машинки (болгарки) з насадкою).

Ретельно наситити поверхню водою.

Поверхні з дуже низькою якістю основи (пористий бетон, цегла, камінь) попередньо необхідно обштукатурити.

Для цього використовують жорстку кладочна сітку з осередком 50х50 мм. За допомогою в'язального дроту сітка кріпиться до дюбелів. Відстань між поверхнею і сіткою має бути близько 2 см Штукатурний розчин готується в пропорції 3: 1 - на три частини піску одну частину цементу марки не нижче М500 за обсягом. Товщина штукатурки повинна бути не менше 4 см.

Увага!

Додавання вапна не допускається!

Поверхня обробляти «Мегатроном Проникаючим» через 3 доби після нанесення штукатурки.

Приготування розчину

Змішати суху суміш з водою в такій пропорції: 400 гр. води на 1 кг матеріалу, або 1 частина води на 2 частини «Мегатрона Проникаючого» за обсягом. Вливати воду в суху суміш (не навпаки!). Змішувати вручну або за допомогою низько оборотного міксера. Вигляд приготованої суміші — рідкий сметано подібний розчин. Готувати таку кількість розчину, яку можна використати протягом 30 хвилин. Під час використання розчин регулярно перемішувати. Повторне додавання води в розчин не допускається.

Обробка поверхні

Після підготовки поверхні і приготування складу нанести розчин Мегатрону в два шари щіткою з синтетичного волокна. Другий шар наносити на свіжий але затверділий перший шар, не раніше за 2 години, але не пізніше, ніж за 6 годин. Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити.
Можливо нанесення «Мегатрона Проникаючого» на поверхню за допомогою розчинонасоса і спеціально підібраного штукатурного ковша.

Догляд за поверхнею

Для забезпечення початкового процесу кристалізації, оброблені поверхні необхідно підтримувати в зволоженому стані мінімум 3 доби.

Витрати: в перерахунку на суху суміш 0,8-1.2 кг/м2 на два шари в залежності від рельєфу поверхні.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
Для гідроізоляції робочих швів бетонування (не схильних до деформацій) та інших статичних швів (шви між фундаментними блоками, наприклад) тріщин в готових бетонних і залізобетонних конструкціях, застосовувати матеріал «Мегатрон Шовний» і «Мегатрон Ремонтний Р-1».
Для герметизації технологічних отворів від кріплення опалубки використовувати «Мегатрон Шовний».
Зупинку напірної течі здійснювати матеріалом «Мегатрон Пломба» або гідроативними смолами «Webac».
Деформаційні шви герметизувати спеціальними герметиками на основі MS-полімеру «Stoneflex» разом з джгутом зі спіненого поліетилену, і/або за допомогою гідроактивних смол «Webac»..
ремонт бетону виконувати за допомогою матеріалів «Мегатрон Ремонтний Р-1» и «Мегатрон Ремонтний Р-2».