UA | RU
Webac epoxy

Webac 4204 - Епоксідна грунтовка / виготовлення розчину для ремонту

Опис

WEBAC 4204 - це прозора, безбарвна, двокомпонентна епоксидна смола з середньою в'язкістю і без наповнювачів.

Сфера застосування

WEBAC 4204 - це смола для грунтовки сухих мінеральних поверхонь. Матеріал може бути в значній мірі заповнений мінеральними матеріалами (кварцовий пісок). Підготовлений таким способом матеріал може бути використаний як будівельний розчин і вирівнювальна шпаклівка для ремонту і репрофілювання мінеральних поверхонь, також під шарами WEBAC. WEBAC 4204 використовується як присадочний шар для погано абсорбуючих поверхонь. WEBAC 4204 має універсальне застосування в будівництві.

Властивості матеріалу

Завдяки в'язкості (середні значення завдяки правильному поєднанню смоли і затверджувача) цей матеріал дуже добре проникає в мінеральні поверхні і забезпечує чудову адгезію до сухих мінеральних поверхонь. Як матеріал, що не містить розчинників, він поперечно зв'язується без усадки. WEBAC 4204 відрізняється високою міцністю, здатністю механічно навантажувати і стійкістю до миючих засобів, мастил, палив і розбавлених кислот і лугів. Під дією ультрафіолетових променів смола WEBAC 4204 прагне до злегка пожовтіння, але це не впливає на механічні властивості матеріалу. Час використання (1 л суміші) при + 20 ° C приблизно 25 хв. Кількість оброблюваного матеріалу і його власна температура впливають на час використання. Найбільш сприятливі умови обробки досягаються при температурі від + 12°С до + 20°С. Слід пам'ятати, що при низьких температурах матеріал збільшує свою в'язкість і реагує повільніше, а при більш високих температурах матеріал знижує в'язкість і реагує швидше. В умовах підвищеної вологості (понад 85%) на поверхні можуть з'являтися легкі, матові смуги; однак це не впливає на властивості матеріалу. При температурі об'єкта + 20°C і товщині шару приблизно 1 мм WEBAC 4204 висихає, так що ви можете ходити по ньому приблизно через 12 годин. Приблизно через 2-3 дні матеріал повністю затвердіє і підходить для механічних навантажень. WEBAC 4204 має хорошу взаємну сумыстнысть до мінеральних розчинів, бетону, сталевої фольги, кабельних оболонок та ін'єкційних матеріалів WEBAC.

  • дуже хороша адгезія до сухих мінеральних поверхонь;
  • витримує механічні навантаження;
  • економічне використання.

Вимоги до поверхні

Поверхня повинна бути сухою, мати структуру з відкритими порами і не містить частинок цементу, нерозбивних частин і речовин, що негативно впливають на адгезію, такі як масла, жири тощо. Тріщини на поверхні, повинні бути закриті гравітаційною насиченістю (заливки) смолою WEBAC 4204 або іншою епоксидною смолою WEBAC методом ін'єкції. Тріщини з розкриттям більше 1 мм, ремонтують розчином виготовленим зі смоли, заповнюючи її сухим піском з фракцією 0,1 - 0,3 мм. В залежності від очікуваних механічних навантажень, підкладка повинна мати достатню міцність при розтягуванні (не менше 1,5 Н/мм2), а також мінімальну міцність на стиск:

  • Для малих вимог, клас C 20/25
  • Для підвищених вимог C30/37.
  • Температура поверхні повинна бути не менше + 10°C, а щоб уникнути конденсації, вона повинна бути щонайменше на 3 ° C вище температури точки роси.

Змішування

Змішайте обидва компоненти у пропорції (4: 1 за обсягом), в кількості для одноразового використання, до однорідної форми (зверніть увагу на спорожнення контейнерів), швидкісною мішалкою (макс. 300 об / хв) протягом мінімум 3 хвилин. Під час перемішування переконайтеся, що матеріал ретельно зібраний зі стінок контейнера і дна. Після перемішування заливають матеріал в чистий контейнер, знову короткочасно перемішують і обробляють відповідно до зазначеного часу обробки.

Нанесення

Змішану смолу WEBAC 4204 наносять щіткою, валиком або ракелем. Нанесіть рівномірно тонкі шари в один або два цикли роботи (залежно від поглинання підкладки). Розкладіть матеріал ретельно, не залишаючи незавершених плям смоли. Висушений праймер повинен мати товщину від 0,1 мм до 0,3 мм. Первинно ущільнюють пори і усадочні шви. Після ґрунтування поверхню посипати сушеним кварцовим піском фракцією 0,3 - 0,7 мм, приблизно 0,5 - 1 кг/м.кв.. Можна відмовитися від шліфування, якщо наступний шар буде нанесено протягом 24 годин. Витрата матеріалу залежить від вбираючої здатності поверхні та становить 200 г/м.кв. до 500 г/м.кв.

Очищення

після кожної тривалої перерви в роботі та після закінчення роботи всі інструменти необхідно ретельно очистити розчинником «WEBAC Reiniger A». «WEBAC Reiniger В» може застосовуватися для видалення вже затверділого матеріалу. Під час очищення слід забезпечити хорошу вентиляцію.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
Слід пам'ятати, що при низьких температурах матеріал збільшує свою в'язкість і реагує повільніше, а при більш високих температурах матеріал знижує в'язкість і реагує швидше.