UA | RU

Гідрофобізатор «Мегатрон - К»

TУ У 20.5- 20841500 - 001:2018

Гидрофобизаторы Мегатрон в Харькове

Призначення

Для отримання водовідштовхувальних і антисептичних властивостей всім видам цегли, бетону, штукатурки всіх різновидів, природнього та штучного каменю, газобетону, вапну, гіпсу, шиферу та іншим буд. матеріалам.

Сфера застосування

 • Гідрофобізація (захист) фасадів.
 • Захист дрібноштучних виробів (природний, штучний камінь, бруківка, ліпнина, цегла і т.д.).
 • Захист стін із всіх видів цегли.
 • Захист бетонних та штукатурних покриттів.
 • Використовується в якості грунту для фасадних фарб (термін служби пофарбованого шару збільшується в кілька разів).

Властивості

 • Зменшує водопоглинання в 10-50 разів.
 • Збільшує морозостійкість в 1,5-3 рази.
 • Запобігає утворенню висолів.

Технології застосування

Суперконцентрат Мегатрон розвести із холодною водою у відношенні:

 • Пористі матеріали (натуральний камінь, гіпс, газосилікат, пінобетон) –10 – 15 л. води на 1л. концентрату. Витрата 1,5-3,0 л / м².
 • Середньо пористі матеріали (розчин вапняний, силікатна цегла, цементно-піщана штукатурка) – 15 л. води на 1 л. концентрату. Витрата - 0,5-1,5 л / м².
 • Малопористі матеріали (бетон, цегла, керамічна цегла) - 15-20 л. води на 1л. концентрату. Витрата 0,2-0,5 л./м².

Наносити на суху поверхню за допомогою щітки або розпилювача мінімум в два шари з проміжком 5-10 хв.(бажано до повного насичення). При температурі не нижче +5°С. Водовідштовхуючий ефект настає протягом 24 год.

Ін ‘єктування без тиску

Отвори бурять під кутом 30°-45° в два ряди. Кут отворів слід вибирати таким чином, щоб просвердлити хоча б один горизонтальний ряд. Глибина отвору повинна бути не менше 3/4 від товщини стіни. Відстань між отворами має бути, в залежності від всмоктуючої здатності стіни, 12 - 15 см. Для буріння в два ряди, відстань між рядами повинна бути 8 - 10 см. Очистіть перед ін'єкцією пил з отворів. Змішайте матеріал у пропорції 1:10 на 1 частину концентрату 10 частин води за об’ємом.. Ін'єктують до моменту, коли стіна більше не вбирає розчин. Рівномірний розподіл матеріалу досягається, коли ін‘єктування проводиться постійно.

Ін ‘єктування під тиском

Отвори бурять під кутом 30°-45° два ряди. Кут отворів слід вибирати таким чином, щоб просвердлити хоча б один горизонтальний ряд. Глибина отвору повинна бути не менше 3/4 від товщини стіни. Відстань між отворами має бути, в залежності від всмоктуючої здатності стіни, 15 - 20 см.

Для двох рівнів буріння відстань між рівнями повинна бути не менше 10 см. Видуйте пил з отворів. Змішайте матеріал у пропорції 1:10 на 1 частину концентрату 10 частин води за об’ємом. Використовуйте однокомпонентну помпу, ін'єктуйте поки матеріал не почне витікати з сусіднього отвору або не відбудеться насичення кладки. Якщо не спостерігається підвищення тиску на помпі, перевірте, чи не просочується матеріал. У цьому випадку необхідно просвердлити нові отвори та повторити ін'єкцію знову.

Зберігання

Гарантійний термін зберігання 12 місяців при додатній температурі в не пошкодженій заводській упаковці. Допускається перевезення при температурі до - 5°С

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать