UA | RU
Webac 155

Webac 2061 - Силікатний розчин для стабілізації ґрунту та кладки

Опис

WEBAC 2061 використовується для заповнення, зміцнення та стабілізації легких типів ґрунтів, безкислотних пісків (pH> 7), а також для кладки та бетонних об'єктів з відкритою структурою пор. WEBAC 2061 можна використовувати для ремонту старих бетонних та кородованих (але не підкислених) силікатних поверхонь. WEBAC 2061 проникає в суху, мокру, але не насичену водною поверхню методом нагнітання або гравітаційним методом насичення.

Сфера застосування

  • Сстабілізація ґрунтів.
  • Горизонтальне відсічення капілярного підйому вологи в цегляній кладці.
  • Просочення бетону для блокування вологи.

Переваги та властивості

WEBAC 2061 - це двокомпонентний ін'єкційний матеріал з дуже низькою в'язкістю, модифікований полімерами лужних силікатів. WEBAC 2061 в кількості 25 л, при температурі + 20°С, може оброблятися протягом приблизно 20 хвилин. Кількість обробленого матеріалу та його власна температура впливають на час обробки. Початкова температура обох компонентів перед змішуванням повинна бути в межах від + 10°C до + 23°C. Процес зв’язування відбувається дуже швидко. Фактичний процес затвердіння відбувається, проявляючись у помутнінні матеріалу. Місця проникнення матеріалу зміцнюються і зливаються в тверду форму через один день. Як цемент в бетоні, WEBAC 2061 загортає піщані зерна і склеює їх. Після першої доби субстрат досягає приблизно 80% своєї кінцевої міцності. Так ін'єктована поверхня залишається водопроникною. Посилюючий ефект WEBAC 2061 досягається лише в мінеральних субстратах з дрібною фракцією піску, гравію або природного каменю. В інших випадках WEBAC 2061 зшивається до воскоподібної форми. Залежно від структури пор, розміру зерна субстрату та можливості заповнення ми отримуємо різну міцність. Більше посилення поверхні виходить з більш тонкою порою, ніж з великою поровою структурою. WEBAC 2061 стійкий до погодних умов, не вбирає воду і стійкий до мінеральних сполук, які зазвичай містяться в ґрунті.

  • Надзвичайно низька в'язкість.
  • Водостійкий
  • Стійкий до мінералів, які часто містяться в ґрунті

Смешивание

Компоненти A і B змішуються відповідно до співвідношення 10:1 (за об'ємом) в окремій посудині, переважно на низькій швидкості, до однорідної структури.

Стабілізація грунтів

Перш ніж використовувати WEBAC 2061, проведіть аналіз ґрунту з точки зору його основних особливостей та існуючих параметрів води. Для великих об'єктів рекомендується спочатку зробити пробну ін'єкцію або стабілізацію, щоб вивчити та визначити фактичні параметри міцності. Розмір ґрунту повинен бути від 0,04 до 3,00 мм. Уникайте використання WEBAC 2061 у субстратах із ґрунтовою водою або проточною водою, оскільки її розведення значно знижує показники міцності. WEBAC 2061 не можна використовувати в кислому середовищі, в мергельних, глинистих і суглинкових субстратах.

Технологія застосування

WEBAC 2061 може бути оброблений ін'єкцією або гравітацією. Залежно від запланованої технологією та ґрунтових умов, застосовуються шланги для закачування або використовується лише поглинання ґрунту. Інжектори для ін'єкцій загнані на потрібну глибину. Відстань між інжекторами та їх діаметр обумовлені будовою та властивостями ґрунту. На практиці найпоширеніші відстані - близько 1 метра. Компоненти A і B змішуються відповідно до співвідношення 10: 1 (за об'ємом) в окремій посудині, переважно на низькій швидкості, до однорідної структури. Також збирайте матеріал зі стінок і дна ємності. Плівка на поверхні матеріалу не погіршує його властивостей. Перетворення 30 літрів матеріалу не повинно перевищувати 20 хвилин. Початок процесу гелеутворення виявляється помутнінням матеріалу. У звичайних умовах WEBAC 2061 обробляється високоефективним 1-компонентним насосом. На завершальній стадії ін'єкційних робіт (при більш низьких тисках) канали впорскування поступово витягуються з землі.

Витрати матеріалу

Витрата матеріалу залежать від вмісту та розміру пор у ґрунті і, залежно від властивостей ґрунту, може досягати до 350 л/м3. Передбачається, що близько 80% відкритих пор у субстраті має бути заповнене ін’єкцією.

Зміцнення стін

Для забезпечення оптимального розподілу матеріалу та запобігання його протікання, заздалегідь слід відремонтувати шви в лінії ін'єкцій.

Ін'єкція

На основі аналізу стану стіни, її пористості передбачається відповідна сітка отворів. Видуйте отвори перед ін’єкцією. Змішаний матеріал WEBAC 2061 прокачується через пакери, починаючи від найнижчого, з високоефективним 1-компонентним інжекторним насосом. Матеріал подається до тих пір, поки матеріал не з’явиться в сусідніх пакерах або не насититься стінка. Після завершення ін'єкції вийміть форсунки та закрийте отвори цементом, що швидко схоплюється.

Завершение инъектирования

Після завершення ін’єкції закрийте отвори ремонтним розчином.

Витрати матеріалу

Зміцнення стін: витрати залежать від пористості стіни і наявних в ній порожнеч. Приблизна витрата: 20 л/м² зі стіною товщиною 50 см.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
Перед тим, як проводити ін'єкції необхідно зробити аналіз стану будівлі, включаючи особливості стіни, ступінь зволоження, вміст солі, лужність і структуру стіни. Переконайтеся, що в стіні відсутні великі внутрішні порожнечі, відкриті зазори або тріщини шириною більше 2 мм, їх необхідно заповнити рідкої цементної суспензією. Ін'єкція проводиться в районі плінтуса над верхнім рівнем цоколя. Перед початком ін'єктування слід усунути шари старої штукатурки і розчину, стики, а також пошкоджені частини стіни відремонтувати ремонтним розчином. Стіни товщиною, що перевищують 1 м, і в область кутів слід ін'єктувати з обох сторін. Подвійна стіна (з можливою порожнечею всередині) повинна бути насичена по обидва боки.

Webac 2100