Опис
WEBAC 2100 - матеріал для ін'єкцій або просочення з надзвичайно низькою в'язкістю, призначений для створення горизонтальної ізоляції, яка запобігає накопиченню капілярної вологи в кладці. WEBAC 2100 також може бути використаний як просочення бетону для блокування проникнення води.
Сфера застосування
Переваги та властивості
WEBAC 2100 належить до ін'єкційних / просочувальних матеріалів, надзвичайно низької в'язкості, що звужує та гідрофобізує капіляри у кладці та бетонних конструкціях. Він не реагує на армуючу сталь. Високий вміст частинок кремнієвої кислоти реагує у вологих та мокрих (але ненасичених) будівельних матеріалах, звужуючи і зміцнюючи капіляри, внаслідок чого утворюється гідрофобний бар'єр. Нанесення на суху поверхню призводить до негайної реакції, і таким чином обмежує проникнення матеріалу в більш глибокі шари стіни. Застосування лужних силікатів має відбуватися лише у випадках, коли вміст вологи в об'єкті не більше 50% та коли вміст хлоридів солі та солей нітратів не перевищує 0,5% води та сульфатів 0,7% води. Для отримання горизонтальної ізоляції з більш високим ступенем вологи рекомендується проводити ін'єкції поліуретановими смолами WEBAC.
Pмішування
WEBAC 2100 ін'єктується з використанням 1-компонентного насоса. Готовий до застосування.
Ін'єкції без тиску
Отвори бурять під кутом 30°-45° вниз, в один ряд або по черзі в два ряди. Кут свердлення повинен бути обраний таким чином, щоб просвердлити хоча б один горизонтальний шов. Буріння повинно бути не менше 3/4 від товщини стіни. Відстань між отворами має бути, залежно від поглинаючої здатності стіни, 12-15 см. Для буріння в два рівні відстань між рівнями має бути 8-10 см. Перш ніж розпочати закачування, видуйте пил із свердловин. Змішайте матеріал перед ін’єкцією. Потім заготовлені лунки заповнюються до тих пір, поки стінка більше не поглинає материал. Рівномірний розподіл матеріалу досягається, коли карбонізація відбувається постійно. Після завершення ін’єкції закрийте лунки ремонтним розчином. Для кам'яних стін з високим водопоглинанням можливість використання WEBAC 2100 повинна розглядатися в кожному конкретному випадку.
Ін'єкція під тиском
Отвори буряться під кутом 30°-45° вниз, в один ряд або по черзі в два. Кут отворів повинен бути обраний таким чином, щоб просвердлити хоча б один горизонтальний шва. Щоб забезпечити гарне прилягання пакерів, їх слід встановлювати безпосередньо на стіновій конструкції, а не на стиках. Буріння повинно бути не менше 3/4 від товщини стіни. Відстань між отворами - 15-20 см, залежно від поглинання стіни. У разі щільної стіни та товщини стіни понад 50 см, свердліть по черзі в два ряди. Для буріння в два рівні відстань між рівнями має бути не менше 10 см. Видуйте пил з отворів. Змішайте матеріал перед ін’єкцією. Ін'єктування проводиться за допомогою 1-компонентного насоса, застосовуючи тиск, адаптований до особливостей об'єкта, і продовжують його, поки матеріал не почне витікати з сусіднього отвору або стіна не насититься матеріалом. Якщо не спостерігається підвищення тиску, переконайтеся, що матеріал не стікає з тріщин або швів. У цьому випадку просвердлите нові отвори і повторно введіть. Через 24 години вийміть форсунки та закрийте отвори розчином, що швидко схоплюється.
Закінчення ін'єктування
Після завершення ін’єкції закрийте отвори ремонтним розчином.
Детальна технічна і технологічна інформація.
Рекомендації
• Для отримання горизонтальної ізоляції з більш високим ступенем вологи рекомендується проводити ін'єкції поліуретановими смолами WEBAC.
• Розчинні, шкідливі солі і кислоти, які знаходяться в навколишньому середовищі, впливають на лужність стіни, а також на структуру настінного в'яжучого. Їх тривалий час впливу може пошкодити горизонтальну ізоляцію, виготовлену за допомогою WEBAC 2100.