Гідроізоляція стін, підлоги, стелі та вводів комунікацій ванної та душової кімнат, а також санвузлів актуальні для багатоповерхівок, приватних котеджів та промислових підприємств.
Невеликий приклад. Якось наша компанія виконувала гідроізоляційні роботи на одному із новозбудованих підприємств. Виробниче приміщення являло собою багатоповерхову будівлю. Офіси та кабінети керівництва були розташовані на першому поверсі. А на другому були роздягальні та душові. Відразу, після введення приміщення в експлуатацію з'ясувалося, що через відсутність гідроізоляції підлоги в душових (плитку було укладено прямо на плиту перекриття) вода благополучно проникає в офіси, розташовані поверхом нижче… Кіпіш був конкретний.
Отже, гідроізоляцію ванної або душової кімнати необхідно виконувати не тільки для того, щоб запобігти можливому підтопленню сусідів знизу (обов'язки компенсації витрат, пов'язаних з відновленням житла, лягають на плечі того, хто затопив) але й з інших причин.
Ванна кімната - це приміщення, зі специфічними умовами експлуатації та спеціальним мікрокліматом. Пара від гарячої води осідає на холодній поверхні стін у вигляді конденсату. Волога проникає під обробку та сприяє руйнуванню матеріалу стін, розвитку цвілі та різних мікроорганізмів (цвіль виділяє токсичні гази, які у свою чергу можуть викликати різні захворювання).
Тому, роблячи ремонт у ванній, душовій чи санвузлі, необхідно подбати про захист та гідроізоляцію.
На сьогоднішній день існує великий вибір матеріалів для гідроізоляції.
Розглянемо кілька варіантів.
Варіант 1.-Якщо стіни та підлога ванної кімнати виконані з монолітного бетону, то сміливо застосовуйте гідроізоляційні матеріали проникаючої дії Мегатрон проникаючий (гідроізоляція поверхонь) та Мегатрон шовний (гідроізоляція примикань підлога-стіна). Ці матеріали надійно гідроізолюють всю товщу бетону. На поверхню, оброблену мегатроном без проблем наклеюється плитка.
Варіант 2.-Якщо підлога ванної – бетонна, а стіни з цегли, то можна застосувати еластичне двокомпонентне водоізолююче покриття на акрил-цементній основі. MASTERTILE WP 667 та (або) однокомпонентну суміш на цементній основі Мегатрон Обмазка (жорстка гідроізоляція). Перед нанесенням цих матеріалів рекомендуємо проклеїти по примиканню підлога-стіна стрічку MasterTile WP 630.
Для герметизації вводів комунікацій і труб радимо застосовувати, залежно від конструктивних особливостей вузлів, джгути типу, що саморозширюються. Гідропрокладка, шовний гідроізоляційний матеріал Мегатрон Шовний (для пластикових труб не підходить), поліуретановий герметик Stoneflex (для пластикових труб підходить) .
І ще важливий чинник. Якщо на стінах є цвіль або грибок, то перед нанесенням гідроізоляції таку поверхню рекомендуємо обробити протигрибковим засобом - просочення по бетону антигрибкове (біоцид зі сріблом) миттєвої дії.
Купити матеріали для гідроізоляції ванної, проконсультуватися, замовити послуги - пишіть або дзвоніть.