UA | RU
gel

Webac 240 Bseal - Чотирьохкомпонентний акриловий гель модифікований полімером

Webac 150

Опис

WEBAC 240 Bseal - це 4-компонентний акриловий гель. Його два компоненти А1 і А2 ідентичні компонентам гелю «WEBAC 240», мішаному з водою. Значна технічна та якісна відмінність гелю WEBAC 240 Bseal порівняно зі стандартною версією міститься в іншому рецепті компонента B.

Компонент B стандартного гелю «WEBAC 240» сскладається з порошку (1 кг солі, в наборі A1/A2 21,5/1,05 кг), розчиненого у воді в кількості (об'ємі) суми компонентів А1 і А2, тобто 22,55 л води.

Гелевий компонент B у версії WEBAC 240 Bseal складається із зменшеної кількості солі від 0,1 до 1,0 кг порівняно зі стандартною версією без необхідності попереднього розчинення її у воді (насипати «сіль» безпосередньо у компонент Bseal) та нового 20 кг Bseal I або. На практиці це означає заміну водного розчину солі на новий, стабілізований на полімері компонент, який істотно змінює особливості та властивості акрилового гелю «WEBAC 240».

Сфера застосування

WEBAC 240 Bseal I - це акриловий ін'єкційний гель, призначений головним чином для герметизації і гідроізоляції будівель, частково або повністю вкритих грунтом. Такими об'єктами, в яких гель WEBAC 240 Bseal I використовується як ущільнювальний матеріал, є: тунельні конструкції, вали, канали, цегляні стіни, мостові конструкції, а також підвальні приміщення. WEBAC 240 Bseal I найчастіше використовується для захисту поверхні ( «завіси») від тиску води на будівлі, покритих грунтом. WEBAC 240 Bseal I також використовується для герметизації, стабілізації і затвердіння грунтів. Застосовується для горизонтальної відсічення в стінах з капілярним підняттям вологи і для насичення всієї конструкції (так зване конструктивне ущільнення). Інша область застосування WEBAC 240 Bseal I - це герметизація деформаційних швів і прилеглого грунту до будівельних конструкцій, покритих землею.

Переваги та властивості

  • уже висока адгезія до сухих, вологих, вологих поверхонь, а також ущільнювальних мембран та будівельних матеріалів.
  • Висока стійкість форми.
  • Обмежене збільшення об’єму при контакті з водою.
  • Мінімальна втрата об’єму під час сушіння.
  • Зменшена кількість солі.

Змішування компонентів

Він є аналогом гелю в його стандартному вигляді. Змішування інгредієнтів слід починати з підготовки компонента B, тобто висипання порошку (солі) в компонент Bseal, а потім ретельно перемішувати. Приготований розчин слід залишити в сторону принаймні на 10 хвилин, щоб реагувати компоненти. Цей час можна використовувати, наприклад, для приготування компонента А.

Перед змішуванням ретельно перемішайте компоненти А1 і А2, потім об'єднайте їх у співвідношенні 16:1, додавши компонент А2 до контейнера компонента А1. Приготовані таким чином компоненти A і B також обробляються двокомпонентним насосом у співвідношенні 1:1 (за обсягом) у безперервному режимі.

Ін'єкція

Компоненти A (A1 + A2) і B обробляються двокомпонентним насосом (WEBAC IP 2K-F1) у співвідношенні 1: 1 (за обсягом).

WEBAC 240 може бути використаний, серед іншого щоб:

Вуальна гідроізоляція.

У підготовлені отвори (виконані по всій товщині будівельного елемента) кріпляться пакери. Ін'єкцію гелю WEBAC 240 починають з найнижчих отворів. Завдяки швидкому твердінню матеріалу і дуже хорошій адгезії до мінеральних субстратів, на зовнішній поверхні будівлі утворюється гелева герметична завіса. Залежно від стану елемента, який потрібно ущільнити, кількості порожнеч, перш ніж потрапити назовні, матеріал проникає в структуру самого елемента і тим самим створює додаткову ізоляцію в будівлі. Ін'єкція проводиться до тих пір, поки не спостерігається витік матеріалу в сусідніх пакерів або не буде досягнуто витрата матеріалу на пакер, адекватне очікуваному на основі попереднього аналізу ґрунту (витрата матеріалу). Витрата залежить від порожнеч між стінкою та ґрунту, а також від товщини та стану будівельного елемента). Орієнтовна витрата гелю (суміш) становить приблизно 20-60 кг/м² (відповідає приблизно 10-30 кг концентрату).

Структурна ін'єкція

Особливо для товстих стін (наприклад, природний камінь). З одного боку, ін'єкція функціонує як вертикальне (конструкційне) ущільнення, з іншого - як горизонтальна ізоляція (якщо вона виконана на відповідній висоті) всередині будівельної конструкції. Перш ніж виконати ін’єкцію, перевірте, чи не потрібно герметизувати щілини та стики на поверхні стіни. Свердліть отвори горизонтально або під кутом 30° - 45°. Діаметр свердловин визначається діаметром використовуваних пакерів. Глибина отворів повинна досягати не менше 3/4 товщини стіни. Видуйте пил з отворів, монтуйте пакери. Ін'єктуйте матеріалу WEBAC 240 починаючи від нижнього пакера двокомпонентним насосом з тиском, налаштованим на об'єктні параметри. Ін'єкція триває до тих пір, поки матеріал не з’явиться в сусідніх пакерах або поки матеріал не насичується матеріалом. Витрата матеріалу залежить від пористості стіни, будь-яких порожнеч або зазорів у стіні. Середня витрата становить близько 20 кг/м² (що відповідає концентрату 10 кг/м²) зі стіною товщиною 50 см.

Герметизація робочих швів та деформаційних швів, покритих землею.

У випадку зволоження ґрунту та напорної води гель WEBAC 240 може бути використаний для герметизації робочих швів та деформаційних швів, деформація не перевищує 50%. Стики та розширювальні шви повинні мати такі характеристики, щоб забезпечити зчеплення між ін'єкційним матеріалом та конструкцією. Ін'єкція виконується двокомпонентним насосом до повного заповнення зазору і потрапляння матеріалу в сусідній грунт. З внутрішньої сторони шва слід встановити джгут для герметизації деформаційного шва. Це дозволить створити достатній тиск і захистити від неконтрольованого потоку гелю. Витрата залежить від місткості швів і зазорів у стіні та конструкції, що межує зі стінкою ґрунту.

Підсумкова робота

Пакери можна видалити відразу після зшивання гелю. Ці пакери можна використовувати знову після ретельного промивання (водою). Після видалення пакерів очистіть отвори від гелю на глибину приблизно 10 см і залийте їх мінеральним розчином. Щоб уникнути утворення конденсату та утворення теплових мостів на поверхні стіни та для кращого висихання стіни, в приміщеннях встановлюють повітряні сушарки або механічну вентиляцію.

Очищення інструменту

Насос та інструменти слід мити лише водою. Після довших перерв або після закінчення роботи насос також слід ретельно промити водою. Залишки залишкового матеріалу на інструментах необхідно видалити механічно відразу після оздоблення матеріалу. Прочитайте технічний лист використовуваного насоса.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Webac 240