Опис
WEBAC 240 - це акриловий гель з дуже низькою в'язкістю та чудовими герметизуючими властивостями. WEBAC 270 здатний взяти на себе регулярні рухи будівель.
Сфера застосування
Акриловий ін’єкційний гель WEBAC 270 відповідає вимогам EN 1504-5 та має маркування CE. Низька в'язкість ін'єкційної та стабільна, гнучка форма гелю після зшивання дозволяють використовувати його:
Переваги та властивості
Змішування
Увага: рекомендується готувати суміш компонентів А1 плюс А2 та компонента В безпосередньо перед ін’єкційними роботами.
Компонент A: Для тривалого зберігання компонент A постачається у двох упаковках (A1 та A2). Перед змішуванням ретельно змішайте компоненти А1 і А2, а потім поєднайте у пропорції 10: 1 вагових частин, додавши компонент А2 в ємність компонента А1. Змішайте обидва інгредієнти разом. Компоненти компонента А чутливі до світла, і їх можна зберігати та обробляти лише у світлостійких ємностях.
Компонент B: Компонент B, що постачається у вигляді порошку, інтенсивно змішується безпосередньо перед обробкою протягом приблизно 2-3 хвилин з чистою водою в кількості, що відповідає суміші компонентів A [A1 + A2]. Використовуйте лише чисті пластикові контейнери, не залишаючи залишків на дні.
Ін'єкція
Перед початком ін'єкції тріщин слід провести огляд. Обсяг дослідження та тип документації залежить від тріщини та її значення для об’єкта. Для того, щоб визначити причини пошкодження та підібрати відповідний заповнювач, необхідно визначити стан вологи та особливості тріщин (тип тріщини, її хід, ширина, мінливість отвору тощо). Перед закачуванням тріщин слід видалити пухкі елементи, а також залатати всі відкриті тріщини та стики. Потім свердлять отвори, враховуючи конкретні умови конструкції.
Вуальная ін'єкціяДля ущільнення поверхні (ущільнення «завіси») безпосередньо на межі між конструкцією та землею або для ущільнення всередині будівельної конструції слід провести аналіз властивостей конструкції та / або ґрунту. Вищезазначений аналіз дає інформацію про можливість розподілу та витрат ін'єкційного матеріалу. На основі цього визначається сітка отворів.
Підсумкова робота
Пакери можна видалити відразу після зшивання гелю. Ці пакери можна використовувати знову після ретельного промивання (водою). Після видалення пакерів очистіть отвори від гелю на глибину приблизно 10 см і залийте їх мінеральним розчином. Щоб уникнути утворення конденсату та утворення теплових мостів на поверхні стіни та для кращого висихання стіни, в приміщеннях встановлюють повітряні сушарки або механічну вентиляцію.
Очищення інструменту
Насос та інструменти слід мити лише водою. Після довших перерв або після закінчення роботи насос також слід ретельно промити водою. Залишки залишкового матеріалу на інструментах необхідно видалити механічно відразу після оздоблення матеріалу. Прочитайте технічний лист використовуваного насоса.