UA | RU
gel

Webac 250 - Ін’єкційний акриловий гель

Опис

WEBAC 250 - це високоякісний акриловий гель з чудовими механічними властивостями. Надзвичайно низька в'язкість матеріалу (близька до води) забезпечує чудове проникнення. При температурі + 20°C зшивання починається приблизно через 8 хвилин (матеріал каламутний). Цей процес завершується приблизно через 13 хвилин. Час обробки та загальне зшивання можуть бути адаптовані до вимог об'єкта шляхом зміни концентрації розчину компонента B (солі). WEBAC250 зв'язується, утворюючи водонепроникний, гнучкий гель з високою міцністю на розрив і високою адгезією до сухих і вологих мінеральних субстратів. У групі гідроструктурних смол WEBAC 250 відрізняється високою розтяжністю та механічною стійкістю навіть при сильних механічних навантаженнях (наприклад, при стисненні та розтягуванні). Початкова температура закачуваної основи та компонентів перед змішуванням повинна становити від + 5°C до + 30°C. Більш низькі температури затримують обробку та закінчують час зшивання, більш високі температури прискорюють їх. Вода, присутня в об'єкті, може продовжити процес затвердіння. WEBAC 250 стійкий до змін погодних умов: мороз - відлига. Завдяки наявності в будівлі природної вологи, матеріал зберігає стійкість форми. Зменшення вологи або повільне висихання призводить до усадки матеріалу. Це оборотний процес. Гель у такому стані (частково висохлий) залишається жорстким еластичним і все ще утворює суцільну герметичну плівку. Повторне надходження води викликає набухання гелю за короткий час. При контакті з водою матеріал знову набрякає. У всіх описаних випадках WEBAC 250 є водонепроникним. Структура гелю є хімічно інертною, тобто він не руйнується мікроорганізмами, він стійкий до розчинених кислот і лужних сполук, а також до солей і газів, які зазвичай зустрічаються в будівлях.

Сфера применения

Ін'єкційний гель WEBAC 250 застосовується для герметизації пористих будівельних матеріалів, насамперед для виготовлення вторинної горизонтальної діафрагми від підйому капілярів та для структурного введення в кладку.

Властивості

  • Можливість повторного набухання при контакті з водою
  • Надзвичайно низька в'язкість
  • Висока пластичність
  • Хороша адгезія до мінеральних субстратів
  • Хімічна стійкість до лужних і сольових субстратів

Підготовча робота

Для того щоб зробити гелеву діафрагму проти капілярної вологи, слід провести аналіз стану об'єкта, з особливим акцентом на особливості будівлі, структуру стіни (одно- або багатошарову), товщину стінки, пористість стінки ( тріщини), порожнечі. Вищезазначений аналіз надасть інформацію про розповсюджуваність та витрату матеріалу. На основі цього визначається сітка .

Глибина отворів в горизонтальній площині повинна бути не менше 3/4 товщини стінки. Влаштовуючи отвори, пам’ятайте, що вони перетинають принаймні два горизонтальних шва (вони також перетинають вертикальні стики). Це полегшує розповсюдження гелю в структурі стіни. Перед впорскуванням продуйте отвори.

Змішування

Компонент А: Для тривалого зберігання компонент А постачається у двох упаковках (А1 та А2). Перед змішуванням ретельно змішайте компоненти А1 і А2, а потім поєднайте у пропорції 15:1 вагових частин, додавши компонент А2 у контейнер компонента А1. Обидва комбіновані компоненти змішують за допомогою механічного змішувача. Компоненти компонента А чутливі до світла і можуть зберігатися та оброблятися лише у світлостійких контейнерах.

Компонент B: Компонент B, що постачається у вигляді порошку, безпосередньо перед обробкою протягом приблизно 2-3 хвилин інтенсивно змішується з чистою водою в кількості, що відповідає суміші компонентів A [A1 + A2]. Використовуйте лише чисті пластикові контейнери, не залишаючи залишків на дні. Для перемішування використовуйте дерев’яний шпатель або чистий неметалевий змішувач.

Ін'єкція

Компоненти A (A1 + A2) та B обробляються двокомпонентним насосом (WEBAC IP 2K-F1) у співвідношенні 1: 1 (за обсягом).

Формування вторинної горизонтальної діафрагми (горизонтальне ущільнення впорскуванням).

Перед виконанням ін'єкції необхідно перевірити, чи немає потреби обробити подряпини та стики на поверхні стіни в лінії ін'єкції. Просвердлити отвори під кутом 30 - 45°. Діаметр отворів визначається діаметром використовуваних пакерів. Глибина отвору повинна бути не менше 3/4 товщини стінки.

Витрата матеріалу залежить від товщини стіни, її структури, можливих порожнеч або зазорів у стіні. Середня витрата на звичайну цегляну кладку становить приблизно 1 - 2,5 кг /м на кожні 10 см товщини стіни. У кам’яних стінах визначальними для розрахунку витрати матеріалу є пористість і розмір порожнеч.

Виконання структурних ін’єкцій

особливо з товстими стінами (наприклад, з натурального каменю). З одного боку, така ін'єкція виконує функцію вертикального (структурного) ущільнення, а з іншого - горизонтальної ізоляції (якщо вона виконана з відповідної висоти). і стики на поверхні стіни. Буріть отвори горизонтально або під кутом 30 - 45°. Діаметр свердловин визначається діаметром використовуваних пакерів. Глибина отворів повинна бути не менше 3/4 товщини стінки. Здуйте пил у свердловинах, встановіть пакери.

Впорскування WEBAC 250 починається з найнижчих форсунок з двокомпонентним насосом, тиск регулюється до параметрів об'єкта. Ін'єкція триває до тих пір, поки матеріал не з'явиться в сусідніх пакерах або поки предмет не насититься матеріалом. Витрата матеріалу залежить від пористості стіни, будь-яких порожнеч або зазорів у стіні. Середнє споживання становить приблизно 20 кг / м2 (це відповідає 10 кг концентрату / м2) при товщині стінки 50 см.

Підсумкова робота

Пакери можна видалити відразу після зшивання гелю. Ці пакери можна використовувати знову після ретельного промивання (водою). Після видалення пакерів очистіть отвори від гелю на глибину приблизно 10 см і залийте їх мінеральним розчином. Щоб уникнути утворення конденсату та утворення теплових мостів на поверхні стіни та для кращого висихання стіни, в приміщеннях встановлюють повітряні сушарки або механічну вентиляцію.

Очищення інструменту

Насос та інструменти слід мити лише водою. Після довших перерв або після закінчення роботи насос також слід ретельно промити водою. Залишки залишкового матеріалу на інструментах необхідно видалити механічно відразу після оздоблення матеріалу. Прочитайте технічний лист використовуваного насоса.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Webac 240