UA | RU
Webac epoxy

Webac 4170 - Епоксидна смола для ін'єкцій для вологих та / або масляних поверхонь.

Опис

WEBAC 4170 - використовується для закриття, ущільнення та силового з'єднання сухих, вологих, мокрих або забруднених мастилом тріщин і розривів в будівельних конструкціях виконаних з бетону, цегли, природного каменю (мости, тунелі, вали, наземні та підземні споруди, тощо)..

Застосування

WEBAC 4170 використовується для зміцнення структури бетону з відкритими порами, елементів кладки, заповнення порожнеч та з'єднання бетонної основи зі стяжкою, склеювання сплавів заліза з мінеральною основою.

  • Ін'єкція тріщин.
  • З'єднання бетону та стяжки.

Властивості

WEBAC 4170 - це водореактивна, прозора смола з дуже низькою в'язкістю. Ці властивості і здатність реагувати з водою дають можливість смолі поширюватися в тілі бетону, камню або цегли. Матеріал має відмінну адгезію до сухих, вологих, вологих і забруднених мастилом тріщин (навіть найдрібніших) на мінеральних основах. Умовою для забезпечення гарної адгезії є відкрита структура пір тріщин. Час використання (1 літр матеріалу) при +20°С становить біля 40 хвилин. Висока водна реактивність підтримується до 20 хвилин після змішування. Приблизно через 24 години після ін'єкції матеріал набирає міцність. Більш високі температури прискорюють, нижчі (особливо при невеликих кількостях матеріалу, що використовується) уповільнюють швидкість його полімеризації. Комбінація матеріалу і води при нанесенні на вологі або вологі тріщини може призвести до більш швидкої реакції. Під час процесу полімеризації температура не може бути нижче за +8°С. Оптимальна реакційна здатність і технологічність матеріалу досягається при температурі від +15°С до + 23°С.

  • Дуже низька в'язкість.
  • Висока адгезія до поверхонь (також вологих і забруднених маслами).

Подготовка к работе

Перед початком ін'єкції необхідно провести огляд об'єкту. Обсяг досліджень і тип документації залежать від стану конструкції, наявності протікань тріщин та їх значення для об'єкта. Для визначення причин пошкодження та вибору відповідного наповнювача необхідно визначити стан вологості та особливості тріщин (тип тріщин, наявність деформацій, ширину, мінливість розкриття тощо). Тріщини, забруднені мастилами, необхідно промити водою перед ін'єкцією. Непримітні фрагменти гіпсу в області ін'єкції повинні бути видалені, порожнини повинні бути заповнені ремонтним розчином Залежно від особливостей об'єкта і можливості заповнення тріщин або порожнеч використовуються різні типи пакерів - для розточування або склеювання.

Поверхня повинна бути чистою, вільною від речовин, що негативно впливають на адгезію. Якщо ін'єкція здійснюється за допомогою адгезивних інжекторів, вони повинні бути закріплені безпосередньо на лінії штриховки. Вприскувані інжектори кріпляться епоксидною шпаклівкою WEBAC 4525. Тріщини склеюються епоксидною замазкою рівномірно по ширині не менше 10 см і товщиною 3 мм. На верхній частині тріщин слід залишити вентиляційне отвір діаметром 3-5 см.

Змішування

Компоненти продукту упаковані відповідно до пропорції змішування – 3:1. Безпосередньо перед використанням необхідно ретельно змішати обидва інгредієнти в окремому контейнері (зверніть увагу на повне спорожнення оригінальної упаковки). У разі невикористання всього матеріалу відразу, необхідно виміряти необхідну кількість інгредієнтів (за обсягом) у співвідношенні 3:1 в окремих контейнерах. Для того, щоб правильно об'єднати обидва компоненти, для змішування доцільно використовувати механічну мішалку (макс. 300 об/хв) протягом мінімум 3 хвилин до отримання однорідної маси. Під час перемішування зверніть увагу на ретельне видалення матеріалу зі стінок і дна посудини. Змішані інгредієнти вилити в контейнер насоса і ще раз змішати. Готовий до використання матеріал повинен бути вироблений відповідно до заданого часу гелеутворення.

Ін'єктування

WEBAC 4170 ін’єктується у будівельні конструкції за допомогою 1-компонентного насоса. При цьому, температура повітря і температура конструкції, що обробляється, повинні бути не менше +8°C. Перед початком робіт необхідно перевірити функціональність пакерів, подавши в них сухе повітря. Ін’єктування необхідно розпочинати під тиском, відрегульованого відповідно до особливостей об'єкта і гідростатичних умов (початкове значення приблизно 20 бар). В першу чергу заповнюються тріщини, розташовані на нижньому рівні. Ін'єкцію горизонтальних тріщин слід проводити на одній стороні, щоб уникнути введення повітря. Навіть під час рідкої фази матеріалу (приблизно 30 хвилин після першого ін'єктування) слід проводити повторне введення матеріалу. Власна температура насоса може впливати на скорочення часу обробки матеріалу. Якщо матеріал нагрівається в насосі, його необхідно негайн використати або вилити.

Завершення ін'єктування

Після завершення ін'єктування (через 24 години) пакери видаляються, а отвори закладаються ремонтним розчином.

Очищення

При кожному тривалому перериванні робіт або їх завершення обладнання слід добре очистити миючим засобом «WEBAC Reiniger A». «WEBAC Reiniger В»може застосовуватися для видалення вже затверділого матеріалу (але не для промивання насосів). Під час очищення слід забезпечити хорошу вентиляцію. При тривалому зберіганні насосів необхідно застосовувати консервуючий засіб «WEBAC K».

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать

Рекомендації
• Час обробки (1 літр) при + 20 ° C становить приблизно 40 хв. Набір міцності відбувається приблизно через 24 години після ін'єкції, більш високі температури прискорюють процес полімераціі і твердіння, більш низькі температури затримують.
• Власна температура насоса може впливати на скорочення часу використання матеріалу. Якщо матеріал нагрівається в насосі, його необхідно негайно використовувати за призначенням або вилити.

Webac 4170