Опис
WEBAC 4170T - Епоксидна ін'єкційна смола низької в'язкості для вологих та жирних поверхонь, для обробки при низьких температурах
Застосування
WEBAC 4170T застосовується для закриття, герметизації та примусового з'єднання сухих, вологих, забруднених маслом або жиром тріщин та робочих швів у бетонних конструкціях, з цегли та природного каменю, також при низьких температурах (> 3oC). Матеріал використовується для ремонту (зміцнення) фундаментів вітроелектростанцій, а також таких споруд, як мости, тунелі, вали, надземні та підземні споруди. WEBAC 4170T підходить для зміцнення бетонних конструкцій з відкритими порами, елементів кладки, з'єднання зламаних швів і порожнеч між бетоном і стяжкою, а також для склеювання залізних елементів з поверхнею. Низька в'язкість смоли WEBAC 4170T дозволяє оптимально розподіляти матеріал.
Властивості
WEBAC 4170T - прозора водореактивна смола з дуже низькою в'язкістю. Низька в'язкість смоли та здатність реагувати з водою дозволяють їй добре розтікатися, також під час гравітаційного насичення тріщин, відмінну адгезію до сухої, вологої, мокрої та жирної навіть найменших тріщин на мінеральних поверхнях. Умовою, що забезпечує хороше зчеплення з нею, є структура відкритих пір тріщин. Час обробки (1 літр матеріалу) при температурі + 20 °C становить приблизно 20 хвилин. Висока реакційна здатність до води зберігається до 20 хвилин після перемішування. Приблизно через 24 години після введення матеріал зшивається. Більш високі температури прискорюються, нижчі (особливо з невеликою кількістю обробленого матеріалу) подовжують його твердіння. Поєднання матеріалу та води під час нанесення на мокрі тріщини може призвести до швидших реакцій.
Підготовча робота
Перед початком ін’єкції слід провести дослідження об'єкта. Обсяг досліджень та тип документації залежить від стану будівлі, ходу тріщини та її значення для об’єкта. Для визначення причин пошкоджень та підбору належного матеріала необхідно визначити стан вологи та особливості тріщини (тип тріщини, її хід, ширина, мінливість розкриття тощо). Ретельно змащені жирові тріщини слід промити водою. Слабу штукатурку в зоні ін'єктування слід видалити, незаповнені шви та порожнини віремонтувати. Під час герметизації тріщин поверхня повинна бути чистою, без речовин, що негативно впливають на адгезію. Якщо впорскування виконується клейовими пакерами, їх слід закріпити безпосередньо по лінії тріщин. Якщо ін'єктування виконується за допомогою клейових пакерів, їх слід закріпити безпосередньо по лінії тріщини. Клейові пакери фіксуються епоксидною шпаклівкою «Webac».
Змішування
Компоненти продукту упаковані відповідно до пропорції змішування – 3:1. Безпосередньо перед використанням необхідно ретельно змішати обидва інгредієнти в окремому контейнері (зверніть увагу на повне спорожнення оригінальної упаковки). У разі невикористання всього матеріалу відразу, необхідно виміряти необхідну кількість інгредієнтів (за обсягом) у співвідношенні 3:1 в окремих контейнерах. Для того, щоб правильно об'єднати обидва компоненти, для змішування доцільно використовувати механічну мішалку (макс. 300 об/хв) протягом мінімум 3 хвилин до отримання однорідної маси. Під час перемішування зверніть увагу на ретельне видалення матеріалу зі стінок і дна посудини. Змішані інгредієнти вилити в контейнер насоса і ще раз змішати. Готовий до використання матеріал повинен бути вироблений відповідно до заданого часу.
Ін'єктування
WEBAC 4170Т обробляється однокомпонентним насосом. Температура матеріалу та температура поверхні повинна бути не менше 3 °C. Перед початком роботи продуйте пакери сухим повітрям, щоб перевірити їх герметичність. Ін'єктування починається з тиску, адаптованого до особливостей будівлі та гідростатичних умов (початковий тиск приблизно 20 бар). Спочатку заповніть найнижчі тріщини. Заповніть горизонтальні тріщини з одного боку, щоб уникнути вдування повітря. Під час закачування останніх пакерів слід відстежувати відтік смоли у верхній частині тріщини. Під час зшивання матеріалу (приблизно 30 хвилин після часу обробки) повторіть впорскування матеріалу для поповнення смоли. Якщо матеріал нагрівається в основному резервуарі насоса, його потрібно негайно обробити або видалити з насоса.
Завершення ін'єктування
Після завершення ін'єктування (через 24 години) пакери видаляються, а отвори закладаються ремонтним розчином..
Очищення
При кожному тривалому перериванні робіт або їх завершення обладнання слід добре очистити миючим засобом «WEBAC Reiniger A». «WEBAC Reiniger В»може застосовуватися для видалення вже затверділого матеріалу (але не для промивання насосів). Під час очищення слід забезпечити хорошу вентиляцію. При тривалому зберіганні насосів необхідно застосовувати консервуючий засіб «WEBAC K».
Детальна технічна і технологічна інформація.
Рекомендації
• Час обробки (1 літр) при + 20 ° C становить приблизно 20 хв. Набір міцності відбувається приблизно через 24 години після ін'єкції, більш високі температури прискорюють процес полімераціі і твердіння, більш низькі температури затримують.
• Власна температура насоса може впливати на скорочення часу використання матеріалу. Якщо матеріал нагрівається в насосі, його необхідно негайно використовувати за призначенням або вилити.