Для создания горизонтального слоя гидроизоляции под основание фундамента и в местах его сочленения со стенами дома традиционно используются рулонные материалы, однако они недолговечны и боятся механических повреждений.
Один з найефективніших і найнадійніших матеріалів для пристрої горизонтальної гідроізоляції при новому будівництві - проникаюча гідроізоляція "Мегатрон Проникаючий" створює гідроізоляційний бар'єр, що запобігає капілярному підсмоктування вологи. "Мегатрон Проникаючий", на відміну від рулонних гідроізоляційних матеріалів, наноситься на свіжий, вологий бетон, не боїться механічних пошкоджень та гідроізолює всю товщу бетону на весь термін його служби!
Очистити гідроізольовану поверхню бетону від пилу, бруду, цементного молока, висолів та інших матеріалів, що перешкоджають проникненню активних хімічних компонентів матеріалів системи "Мегатрон Проникаючий". Очищати поверхонь за допомогою водоструминної установки високого тиску або іншим прийнятним механічним способом (наприклад, щіткою з металевим ворсом). Ретельно зволожити бетон до повного насичення бетонної структури водою.
Змішати суху суміш з водою у наступній пропорції: 1 частина води на 2 частини матеріалу "Мегатрон Проникаючий" за об'ємом. Вливати воду у суху суміш (не навпаки). Змішувати протягом 1-2 хвилин вручну або за допомогою низькооборотного дриля. Вид приготовленої суміші – рідкий сметаноподібний розчин. Готувати таку кількість розчину, яку можна використовувати протягом 30 хвилин. Під час використання розчин регулярно перемішувати для збереження початкової консистенції. Повторне додавання води до розчину не допускається.
Нанести розчин матеріалу "Мегатрон Проникаючий" у два шари пензлем із синтетичного волокна або за допомогою розчинонасосу з насадкою для розпилення. Перший шар матеріалу "Мегатрон Проникаючий" наносити на вологий бетон. Другий шар наносити на свіжий, але вже перший шар, що схопився (через 1,5-2 години). Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити.
Увага! Нанесення розчину матеріалу "Мегатрон Проникаючий" повинно проводитися рівномірно по всій поверхні, без перепусток.
Витрата матеріалу "Мегатрон Проникаючий" у перерахунку на суху суміш при нанесенні у два шари, становить від 0,8 кг/м.кв.. до 1,2 кг/м. Збільшення витрати матеріалу "Мегатрон Проникаючий" можливо на нерівних поверхнях, що мають значні каверни чи вибоїни.
Оброблені поверхні слід захищати від механічних впливів та негативних температур протягом 3-х діб. При цьому необхідно стежити за тим, щоб оброблені матеріалами системи "Мегатрон Проникаючий" поверхні протягом 3-х діб залишалися вологими, не повинно спостерігатися розтріскування та лущення покриття. Для зволоження оброблених поверхонь зазвичай використовуються такі методи: водне розпилення, укриття бетонної поверхні поліетиленовою плівкою.
Для відновлення горизонтальної гідроізоляції (усунення капілярного підсмоктування) між бетонним фундаментом та стіною слід використовувати матеріали "Мегатрон Проникаючий" и Мегатрон Шовний.
У бетонному фундаменті (з внутрішньої чи зовнішньої сторони) у шаховому порядку пробурити шпури діаметром 20-25 мм під кутом 30-45 градусів до горизонталі. Відстань між шпурами по горизонталі — 200-300 мм, по вертикалі — 150-200мм. Глибина буріння має становити щонайменше 2/3 товщини фундаменту.
Пробурені шпури при необхідності промити водою для насичення вологою бетону. Заповнити отвори підготовленим розчином матеріалу "Мегатрон Проникаючий", використовуючи вирву. Обережно утрамбувати розчин у шпурі. Простір, що залишився, заповнити розчином матеріалу Мегатрон Шовний.
Увага! У разі пухкої (пустотної) структури бетону слід заздалегідь зміцнити фундамент ін'єктуванням цементного розчину.