UA | RU

Vimapur Varnish

Vimapur Varnish

Опис матеріалу

Прозорий двокомпонентний поліуретановий лак з розчинником. Містить речовини, що захищають від дії ультрафіолету, що забезпечують поверхні довготривалу стійкість до сонячного випромінювання.

Властивості

«Vimapur Varnish» зберігає блиск поверхні і з часом не дає їй жовтіти. А також він зберігає матовий вид поверхні, там, де блиск небажаний. Матеріал має відмінну адгезію, навіть у випадках глянцевих поверхонь, таких як оцинковані металеві листи.

Лак, гідроізолює поверхні надаючи їм:

  • високу механічну міцність;
  • хімічну стійкість (розбавлені кислоти і луги);
  • герметичність.

Сфера застосування

«Vimapur Varnish» застосовується в якості остаточного захисного покриття поверхонь бетонних і цементних конструкцій, каменю, декоративної цегли, дерева, металу і поліестеру.

  • для захисту поверхонь, що знаходяться поблизу моря;
  • для захисту і підвищення довговічності епоксидних фарб і покриттів для підлоги, а також для поверхонь басейнів;
  • для герметизації поверхонь терас, покритих плиткою і мозаїкою, без зміни їх естетичного вигляду;
  • в якості захисного покриття для зажелезненних цементом поверхонь.

Технологія застосування

Основа повинна бути твердою, без пилу, жиру і забруднюючих речовин, які перешкоджають адгезії матеріалу. Важливим фактором, що впливає на процес полімеризації, є вологість поверхні(≤ 4%) і вологість навколишнього середовища (≤ 65%). У будь-якому випадку поверхня повинна бути захищена від підвищеної вологісті.

Увага! Якщо на поверхню було нанесене силоксанове просочення, то «Vimapur Varnish» не повинен застосовуватися.

Для захисту зажелезненной поверхні лаком «Vimapur Varnish», її слід попередньо заґрунтувати поліуретанової ґрунтовкою на водній основі «Vimapur Primer-W». В такому випадку лак повинен бути нанесений після остаточного висихання грунтовки, не менше ніж після 24 годин. Якщо ж поверхня має високе поглинання, то поверхню слід прогрунтувати «Vimapur Varnish», попередньо розбавивши його спеціальним розчинником THINNER-PU в кількості до 15%.

Два компонента «Vimapur Varnish» спустошують в чисту ємність і перемішують протягом не менше 3 хвилин. Потім, суміш відстоюється протягом не менше 3 хвилин, щоб ініціювати реакцію двох компонентів. Далі готовий до вживання лак наноситься на поверхню пензлем або валиком, як мінімум в два шари.

Витрати

0,1 - 0,16 кг/м² на один шар.

Зберігання

Компонент А: 2 роки, якщо матеріал зберігається в заводській закритій упаковці, в приміщенні, захищеному від морозу, вологи і високих температур. Компонент B: 12 ​​місяців, якщо матеріал щільно запечатаний в заводській упаковці.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать