UA | RU

Vimasil

Гидрофобизатор vimasil в Харькове

Опис матеріалу

«Vimasil» - готовий до застосування прозорий розчин - просочення на основі силікону. Проникає вглиб пористих шарів поверхні, формуючи в них довговічний водовідштовхувальний шар, не утворюючи при цьому поверхневу плівку. Використовується для гідроізоляції неорганічних основ. Рекомендується для захисту залізобетонних конструкцій (в тому числі гладкостінних), фасадів будівель з облицювальної цегли, природного і штучного каменю, штукатурки, а також для захисту неглазурованої черепиці. Рекомендується для гідроізоляції швів. Перешкоджає появі органічних солей, а також виникнення дефектів при обмороженні вологих поверхонь конструкцій.

Сфера застосування

«Vimasil» застосовується для захисту поверхонь (з бетону, натурального і штучного каменю, штукатурки, облицювальної цегли, покрівельної черепиці, і т.д.) від впливу вологи і води. Також використовується для гідроізоляції швів.

Властивості

  • Чудові водовідштовхувальні властивості і тривалий захист поверхні.
  • Дозволяє поверхні «дихати».
  • Не утворює плівку на поверхні і не змінює її зовнішній вигляд.
  • Запобігає утворенню плям на поверхні, захищає її від впливу низьких температур і бруду, оскільки не дозволяє поверхні вбирати атмосферну вологу або дощову воду і бруд.
  • Підходить для високо лужних поверхонь.
  • Швидко починає свою дію відразу ж після нанесення.

Технології застосування

Підготовка поверхні

VIMASIL потрібно наносити на чисту поверхню. Примикаючі поверхні (пластики, забарвлені елементи, матеріали, чутливі до органічних розчинників, такі як полістирол, герметики, бітум) повинні бути захищені при нанесенні матеріалу.

Нанесення

VIMASIL наноситься щіткою, валиком або розпилювачем в один або два шари. Другий шар наноситься, коли перший шар ще свіжий. Матеріал краще вбирається в сухі або злегка вологі (8%), абсорбуючі поверхні. Матеріал ефективніший для гідроізоляції похилих поверхонь без утворення калюж.

Витрата

Становить 0,30-0,60 кг/м², в залежності від всмоктуючої здатності.

Зберігання

Термін зберігання - мінімум 18 місяців в нерозкритою упаковці, в прохолодному місці.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать