UA | RU

Vimapur Varnish-W

Vimapur Varnish-W

Опис матеріалу

Прозорий двокомпонентний поліуретановий лак, розчиняється в воді. Містить речовини, що захищають від дії ультрафіолету, що забезпечують поверхні довготривалу стійкість до сонячного випромінювання.

Властивості

«Vimapur Varnish-W» після нанесення створює матову поверхню. Матеріал вільно застосовується в закритих приміщеннях, тому що не містить розчинників.

Лак гідроізолює пористі поверхні і має:

  • високу механічну міцність;
  • хімічну стійкість (розбавлені кислоти і луги);
  • герметичність.

Сфера застосування

«Vimapur Varnish-W» застосовується в якості остаточного захисного покриття поверхонь бетонних і цементних конструкцій, каменю, декоративної цегли, дерева, металу і поліестеру.

Ідеальний для покриття кольорових поверхонь, для створення матової фактури і особливо при виконанні робіт в приміщеннях з поганою (або недостатньої) вентиляцією.

Технология применения

Основа повинна бути твердою, без пилу, жиру і забруднюючих речовин, які перешкоджають адгезії матеріалу. Важливим фактором, що впливає на процес полімеризації, є вологість поверхні(≤ 4%) і вологість навколишнього середовища (≤ 65%). У будь-якому випадку поверхня повинна бути захищена від підвищеної вологісті.

Увага! Якщо на поверхню було нанесене силоксанове просочення, то «Vimapur Varnish-W» не повинен застосовуватися.

Для захисту зажелезненной поверхні лаком «Vimapur Varnish-W», її слід попередньо заґрунтувати поліуретанової ґрунтовкою на водній основі «Vimapur Primer-W». В такому випадку лак повинен бути нанесений після остаточного висихання грунтовки, не менше ніж після 24 годин.

Два компонента «Vimapur Varnish-W» спустошують в чисту ємність і перемішують протягом не менше 3 хвилин. Потім, суміш відстоюється протягом не менше 3 хвилин, щоб ініціювати реакцію двох компонентів. Далі готовий до вживання лак наноситься на поверхню пензлем або валиком, як мінімум в два шари.

Витрати

0,1 - 0,16 кг/м² на один шар.

Зберігання

Компонент А: 2 роки, якщо матеріал зберігається в заводській закритій упаковці, в приміщенні, захищеному від морозу, вологи і високих температур. Компонент B: 12 ​​місяців, якщо матеріал щільно запечатаний в заводській упаковці.

Детальна технічна і технологічна інформація. скачать